su kaçağı tespiti ve tamiri

su kaçağı tespiti ve tamiri

su kaçağı tespiti ve tamiri

Su tesisat arızalarını kameralı su kaçak kontrol cihazlarıyla yerini tespit edip onarımı ile birlikte yapıyoruz. Su kaçağı tespiti uzman ekiplerimiz tarafından bulunarak, tadilatı iki su kaçağı tespiti ve tamiri yıl garantili bir şekilde yapılır. Bilinmeyen su sızıntıları alt kat komşunuzun tavanında damlaya sebep olur. Su kaçakları üst kat komşunuzun dairesinde herhangi bir şekilde belirte göstermeyebilir. Bunun nedeni su tesisat boruları sıvanın alt tabakasından geçmektedir. Sıvanın üst katında suyu büyük oranda engelleyen izolasyon malzemesi vardır. Böylece tesisat borunuzdaki kaçak zemine değil de alt katın tavanından damlaya başlar. Su sızıntısı arada bir kesilip sonra tekrar akıtıyorsa atık su gider borularında sorun olabilir fakat bu kesin bir yargı değildir. Su kaçağı sürekli bir damlamaya sebep oluyorsa genel olarak temiz su kaçağı var demektir. KIRMADAN cihazla su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, su sızıntısı bulma, su tesisat arıza bulma ve su tesisat kaçağı hizmetini kırmadan kameralı sistemler ile veriyoruz. Su tesisat sektöründe gelinen en son teknolojiyi kullanan firmamız avrupadan ithal makineler ile çalışmaktadır. Bulunmayan su sızıntısı kalmasın. Su sızdıran bölgeden başlanarak banyonuzun her tarafını kırmak maliyeti yüksek sonuçlar doğurabilmektedir. Doğru tespit kimi zaman fazla yer kırılmasına sebep olsa da kesin sonuca ulaşmada doğru anahtar su kaçağı tespiti ve tamiri gibidir. Tesisat borusunda yüksek basınca dayanamayan kaynak bölgesi göz damlası veya iğne deliği büyüklüğünde su kaçırmasına sebep olsa da şikayetlerin tümü bu problemlerden kaynaklanmamaktadır. Atık su gideri borusu veya pi maş dediğimiz kanalizasyon hatlarından su sızdırma sı da olabilir.
Evinizde ve işyerinizde meydana gelmiş olan su kaçaklarını ekiplerimiz zahmetsizce kırmadan sadece yüzeyden dedektörlerle noktasal olarak tespit yapabilmektedir. Tespiti yapılmış olan su kaçağı tespiti ve tamiri kaçağınızın onarımını da ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Su kaçağı bulma işi bizim işimizdir.
Bilinmeyen görünmeyen su sızıntıları arıza tespit makineleri yeri bulunarak onarımı firmamız tarafından garantili bir şekilde yapılır.

Su kaçağı tespit ve onarım hizmetleri kırdırmadan bizi arayın.
su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma, su kaçak tespit, su sızıntısı, su kaçak arama, su tesisat arıza tespit